Čištění koberců Ostrava

Čištění koberců Ostrava.eu – Levné čištění sedaček a koberců

Firma Čištění koberců Ostrava.eu se zabývá hloubkovým čištěním koberců již šest let a za tuto dobu stihla uspokojit na severu Moravy tisíce zákazníků. Čištění koberců provádíme těmi nejnovějšími a nejúčinnějšími stroji na čištění koberců Kärcher. Za dobu naší existence jsme již vyčistili tisíce koberců a dokážeme tudíž ihned rozpoznat, jakou péči, který koberec potřebuje. Dokážeme vyčistit zátěžový koberec ve fabrice stejně tak jako obyčejný koberec u vás v obývací místnosti. Používáme úklidovou chemii značky Kärcher a Kimicar.

čištění koberců Ostrava

Čištění kožených sedaček

Jako možná jediná firma v Moravskoslezském kraji se zabýváme čištěním kožených sedaček a renovací. Dokážeme z vaší kožené sedačky vytáhnout veškerou špínu. Samozřejmě velmi citlivě a opatrně, aby nedošlo k poškození. A dodáme kůži potřebnou výživu, tak aby byla zase vláčná a příjemná na sezení.

Nejlevnější a největší půjčovna strojů na čištění koberců Ostrava

Pro ty, kteří se rozhodnou vyčistit si svůj koberec doma či v kanceláři sami nebo si například vyčistit sedačku provozujeme největší a nejlevnější půjčovnu čističů koberců v Ostravě. Půjčení je velmi levné. Začíná již na 298 Kč za 24 hodin. Obsluha profesionálních strojů na čištění koberců Kärcher je tak jednoduchá, že si dokáže doma sám vyčistit koberec každý, kdo si dokáže sám doma i vysát 🙂 Více informací na: Půjčovna strojů na čištění koberců Ostrava.

Komentovat příspěvěk