Levné čištění koberců Ostrava

Naše ostravská pobočka zajišťuje pro celý Moravskoslezský kraj službu mokrého čištění koberců. Levné čištění koberců Ostrava je cenově nejdostupnější služba v kraji a za dobu své existence tuto službu využilo již tisíce spokojených zákazníků. Jedné se o velmi důkladné čištění koberců a sedaček mokrou cestou profesionálním extraktory (stroji na čištění koberců) Kärcher. V rámci města Ostravy neúčtujeme dopravu, tzn., že vy jako zákazník zaplatíte opravdu jenom za vyčištění vašich koberců popřípadě sedačky.

levné čištění koberců Ostrava

Čištění sedaček Ostrava

Mokrou cestou se dá vyčistit prakticky každá čalouněná sedací souprava. Pokud máte doma čtyřnohého mazlíčka nebo malé dítě. Je tato služba právě pro vás. Mokré čištění ze sedačky vytáhne veškerou špínu a skvrny včetně roztočů a usazených pevných nečistot. Provádíme zároveň impregnaci, tzn. že vaše sedačka bude delší dobu chráněna před nečistotami a zašpiněním. Díky impregnaci vám bude stačit, jakékoliv zašpinění na sedačce pouze přečistit hadříkem a nebude třeba větších úklidových zásahu.

Čištění sedaček

Čištění sedaček

Půjčovna strojů na čištění koberců Ostrava a Hlučín

Stejně jako v Chomutově i v Ostravě provozujeme nejlevnější půjčovnu strojů na čištění koberců. Již za 298 Kč/24h. Přijďte si k nám půjčit stroj na čištění koberců koberců a Kärcher a vyzkoušet si jaké to je, vyčistit si koberce či sedačku na vlastní pěst. Obsluha je velice jednoduchá a na našich stránkách naleznete návod, ale i přesto vám nás personál před půjčením u nás v kanceláři vše důkladně vysvětlí. Pro půjčovna strojů na čištění koberců Ostrava – volejte: 737 383 515. Taky provádíme čištění koberců Hlučín.

 

 

Komentovat příspěvěk