Půjčovna dodávek Otrokovice

Články partnerů

Pronájem užitkové dodávky

Užitkové dodávky se v dnešní době těší velké oblibě. A to hned z několika důvodů. Jejich praktické využití má mnoho podob a to nejen jako užitkový vůz, ale tyto vozy mají také využití jako osobní dodávky pro přepravu více osob. Dodávky jsou mimo jiné velmi spolehlivým řešením pro případ, že nám naše auto vypoví službu nebo když nám nebude přívěsný vozík stačit.

Co vše můžeme od pronájmu dodávky očekávat?

Jistě máme plno otázek, na které je třeba hned od začátku odpovědět. Jestliže máme v plánu například stěhování nebo jen chceme převést stavební materiál na chalupu, nebo pokud bychom potřebovali odvést staré spotřebiče do sběrného dvora, ale také ve spoustě jiných případů, můžeme v klidu využít nabídku spolehlivé autopůjčovny, která nabízí několik desítek vozů pro tyto účely. Také ekonomické výhody má pronájem dodávky. Současná doba je nakloněna živnostníkům, kteří mají šikovné ruce a své řemeslo dokonale ovládají. K tomu je ale také potřeba právě vůz. Na nový jistě hned v začátku nemáme finanční prostředky a tak je potřeba vymyslet jiné řešení. A zde se právě nabízí pronájem vozu.

Krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem

Oba případy pronájmu jsou vhodné pro něco jiného. Pokud potřebujeme auto jen na víkend, protože musíme odvést nábytek nebo máme v plánu se odstěhovat, využít můžeme krátkodobý pronájem, který je v tomhle směru výhodnější. pokud ale dopředu víme, že vůz budeme potřebovat ještě za týden, je jistě výhodnější podpis smlouvy na dlouhodobý pronájem. Ten také využijeme i v případě, že si chceme auto půjčit na daleko delší dobu než jen na pár dní. Můžeme dobu prodloužit až na  60 měsíců a poté můžeme smlouvu podepsat s novějším vozem, a to se jistě vyplatí.

Výhodou v takových případech je, že se nemusíme starat o servis a opravy vozu, to za nás udělá autopůjčovna. Dále se nemusíme starat o pojištění dodávky, dálniční známky nebo jiný druh pojištěný, který se týká s pronájmem vozu.

Půjčovna dodávek Zlín

Jaké druhy dodávek máme

Samozřejmě, že i dodávky nemají ve svém portfoliu jen jeden typ vozu. Mezi takové vozy řadíme užitkové vozy, které jsou pro všestranné využití převozu nákladu, osobní dodávky, které lze spolehlivě využít například pro přesun zaměstnanců na firemní školení, ale také máme dodávky obytné, které hrají dnes velmi významnou roli pro dokonale strávenou dovolenou. Jakou dodávku tedy vlastně  potřebujeme a za jakým účelem si musíme rozmyslet dopředu.

Zadarmo ani kuře nehrabe

Ano, toto přísloví poukazuje na to, že je při pronájmu dodávky potřeba vratná kauce, musíme mít platný řidičský průkaz, také občanský průkaz a některé autopůjčovny požadují věk řidiče nad 23 let a to z důvodu praktických zkušeností, ale je to individuální.

Porovnáním užitkové dodávky například s přívěsným vozíkem, můžeme ve výsledku vidět, že dodávka má daleko větší rozměry a je v různých variantách. Také u dodávky nemusíme řešit zastřešení vozu, abychom ochránili náklad před chladným a nepříznivým počasím. Také je potřeba veškerý náklad dobře upevnit, aby převoz byl co nejbezpečnější.

Komentovat příspěvěk