Stěhování bytu a jeho pozitiva

Články partnerů

Určitě jsme se alespoň jednou za život stěhovali. Musíme také konstatovat, že známý slogan“je lepší vyhořet, než – li se stěhovat“ , je v mnohém určitě pravdivý. Musíme si vše dobře naplánovat a pak budeme mít určitě o starost méně.

Jaké výhody má pro nás profesionální firma

Úspora času, ta je v mnohém směru významná. nemusíme se o nic starat a firma vše provede za nás. Je třeba si jen ujasnit podmínky na obou stranách. Fyzicky, ale ani psychicky nebudeme vyčerpaní, neboť jsme své úsilí delegovali na profesionály. Také se nemusíme starat o zajištění potřebného vozidla, který může mít různou velikost a který také uveze jinou hmotnost nákladu.

 A tak, pokud se rozhodneme ušetřit svou sílu, zdraví a nervy, přenechejme tuto záležitost profesionálům. Teď jen musíme vybrat společnost, která se tím bude zabývat.

stěhování Praha

Vybíráme stěhovací firmu

Při výběru takové společnosti bychom si měli nejdříve firmu malinko proklepnout. Máme tak možnost zjistit, zda firma má zkušenosti a jakou má pověst.

K plusům takové firmy patří:

  • internetové stránky, kde nabízí své služby, dozvíme se tam také, jaký vozový park firma má, kontakt, cenu i to, jak dlouho firma působí na trhu
  • dlouhá spolupráce na trhu služeb je jistě zárukou kvality
  • je pojištěna proti poškození našeho majetku
  • má nám co nabídnout a jejich ceny jsou dostupné
  • nabízí spolehlivé služby

Co vše nám může firma nabídnout

Spolehlivost a rychlost. Pokud budeme včas na všechno připraveni, pracovníci firmy nám mohou vše zajistit třeba na klíč. Je to pohodlný a velmi oblíbený způsob, jak se odstěhovat a přitom nehnout ani prstem. V takovém případě se po domluvě s technikem firmy, který nejdříve navštíví náš byt či dům, který chceme vlastně přestěhovat, zhodnotí situaci, nabídne řešení a zorganizuje vše tak, aby stěhování proběhlo v naprostém pořádku. My odevzdáme pouze klíče od obou bytů a můžeme se věnovat třeba rodině, jet na výlet nebo se můžeme věnovat své práci. Stěhovací firma nám pomůže zabalit, demontovat nábytek, naložit, odvézt, vyložit, vynést do patra, složit a smontovat.

Stěhovací společnosti také nabízejí pronájem papírových kartonů a krabic, plastových boxů, obalového materiálu a podobně.

Náklad

Důležité je také správné umístění nákladu. Před samotnou přepravou je třeba vytvořit pevný základ nejhmotnějších předmětů, aby se během cesty nepohybovaly, jsou upevněny pomocí upínacích pásů. Křehké předměty také mohou připevnit lepicí páskou.

Co vše musíme udělat my

Před každým stěhováním si určitě musíme objednat stěhováky s dostatečným předstihem. Vybíráme takovou firmu, která je blízká našemu bydlišti. Vyjde nás to podstatně levněji. Pak stačí už jen balit. To můžeme začít dělat již několik týdnů před plánovaným stěhováním. Po večer třeba se sklenkou dobrého vína si tak při balení můžeme trochu zavzpomínat. Důležité ale je, abychom každou krabici, každý boxík a sáček označili. Stačí jednotný název třeba knihy, učivo nebo cokoliv co nám pomůže při vybalování a hlavně při hledání.

Komentovat příspěvěk